Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorieSpecifikace Electrolux EKM 4200

  • Electrolux EKM 4200 - parametry
  • Výrobce
    Electrolux
  • Objem nádoby
    4,8 l
  • Příkon
    1000 W
Funkce a příslušenství robota: hnětení; krájení; masomlýnek; strouhání; šlehání
Objem hlavní nádoby (l): 4.8
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Příkon motoru (W): 1000

Provedení výrobku: černá barva

Kuchyňský robot Assistent, celokovové tělo s výkonným 1000 W motorem, 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8l a 2,9l. Tři nástavce na hnětání, míchání a šlehání, nástavec na mletí masa, 3 nástavce na strouhání a krájení, Modře podsvícený regulátor rychlosti - nastavení v 10 stupních, bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci.

Výkonný
Vaříte pro velkou rodinnou sešlost nebo pouze na večeři s přáteli? Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, Kitchen Assistent™ od firmy Electrolux vám nabídne 1000 W motor, který zvládne všechno náročné hnětení, šlehání, mixování a mnohé další – abyste to nemuseli dělat vy.

Spolehlivý
U spotřebiče Kitchen Assistent™ se můžete spolehnout, že vám pokaždé zajistí výjimečné výsledky při pečení chutného koláče, šlehání sněhových pusinek nebo přípravě několika bochníků čerstvého chleba najednou. Tento víceúčelový stojanový mixér má celokovové tělo dostatečně robustní na to, aby vám poskytoval podporu při vašich kulinářských výpravách po mnoho dalších let.

Všestranný
Kitchen Assistent™ lze různě nastavit dle vašich potřeb, ať vaříte pro jednoho nebo připravujete hostinu pro dvacet osob. Dvě různě velké mísy a 10 stupňů rychlosti vám nabízí veškeré možnosti, které potřebujete ke kompletní snadné kontrole.

Příslušenství
Připravte celou večeři pomocí jednoho spotřebiče. Kuchyňský robot EKM 4200 v černém provedení se dodává s nástrojem na krájení salátu, šroubovitým hnětačem těsta, plochým hnětačem, metlou a bytelným mlýnkem na maso - skvěle se hodí k mletí masa do dušených pokrmů nebo přípravě koláčů, dokáže toho ale mnohem více.


* celokovové tělo s výkonným 1000W motorem
* 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8l a 2,9l
* nástavec na mletí masa
* tři nástavce (na hnětání, míchání a šlehání)
* 3 nástavce na strouhání a krájení
* modře podsvícený regulátor rychlosti - nastavení v 10 stupních
* bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci
* barva černáRozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 4.050
Výška (cm): 36.00
Šířka (cm): 37.00
Hloubka (cm): 21.00

Výběr z nabídek v internetových obchodech
9 999,- Kč
9 611,- Kč
9 999,- Kč
Shopping.cz 9 999,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2020 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.